Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Агентство S&P знизило довгостроковий рейтинг Києва

S&P знизило рейтинг Києва до «ССС+»

S&P знизило рейтинг Києва до «ССС+»

Служба кредитних рейтингів агентства S&P Global Ratings знизила слідом за довгостроковим суверенним рейтингом України рейтинг Києва. Про це повідомляється на сайті агентства, передає «Інтерфакс-Україна». Рейтинг знижено до рівня «CCC+» з рівня «В-», прогноз щодо рейтингів «негативний».

Quote«Хоча наша оцінка T&C для України безпосередньо обмежує кредитний рейтинг емітента в іноземній валюті для Києва, вона також може побічно вплинути на наш кредитний рейтинг емітента в національній валюті, наприклад у разі реструктуризації боргу», — йдеться в повідомленні S&P.

Станом на середину минулого місяця столиця мала 8 млрд грн ($270 млн) ліквідності, чого вдосталь для обслуговування боргових зобов'язань упродовж 2023 року. Утім, в агентстві не виключають, що ця здатність може зазнати змін через повномасштабну війну на території країни.

Quote«Потенційні ефекти можуть містити усунення товарних ринків, особливо нафти та газу, збої в ланцюжках постачань, тиск інфляції, ослаблення зростання та волатильність ринку капіталу», – пояснили в агентстві.

Прогноз щодо рейтингу може бути змінений із «негативного» на «позитивний», якщо поліпшиться прогноз суверенного рейтингу України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Нагадаємо: 27 травня S&P Global Ratings знизило рейтинг довгострокового та короткострокового боргу України в іноземній валюті до CCC+/C із B-/B через «очікування тривалого періоду макроекономічної нестабільності в країні». Це було друге зниження рейтингу від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну наприкінці лютого.

Коментарі

Всі новини