Facebook Pixel

Сальвадор побудує 20 шкіл за рахунок прибутку від операцій з биткоіном

Сальвадор збудує 20 шкіл за рахунок прибутку від біткоїну. Фото: twitter/PresidenciaSV

Сальвадор збудує 20 шкіл за рахунок прибутку від біткоїну. Фото: twitter/PresidenciaSV

Сальвадор направить частину прибутку від операцій із біткоїном на фінансування будівництва 20 сучасних шкіл.

Про це заявив президент країни Найіб Букеле під час заходу із закладення першого каменю ветеринарної клініки вартістю $4 млн. Її будівництво також фінансується за рахунок криптовалютного запасу країни.

«Я хочу оголосити, що з кількома мільйонами прибутку, що утворився, від біткоїну, ми збираємося побудувати перші 20 шкіл, повністю обладнаних і сучасних», — сказав Букеле.

Telegram Logo

Він нагадав, що опозиція виступала проти ухвалення закону про визнання першої криптовалюти законним засобом платежу в країні.

«Слава Богу, ми їх проігнорували, і прибуток, існування якого вони не хотіли, принесе користь багатьом тваринам», — заявив президент у ході заходу.

Переможна історія біткоїну в Сальвадорі

У серпні 2021 року влада Сальвадора створила фонд у розмірі $150 млн для покупки першої криптовалюти, щоб забезпечити обмін на долари після його легалізації в країні.

Наприкінці жовтня 2021 року державний фонд купив додаткові 420 BTC на локальному просіданні курсу і довів баланс до 1120 BTC. Інвестиції уряду Сальвадора в біткоїн становлять піврядка $69,1 млн за поточним курсом.

На початку жовтня Сальвадор розпочав майнінг біткоїну на геотермальній вулканічній енергії.

Коментарі

Всі новини