Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Рясний снігопад скував київські дороги: яка ситуація та чого очікувати

Фото: Сергiй Суховський

Фото: Сергiй Суховський

Столичні дороги вже в сніговому полоні, до 18:00 місто остаточно встане

Незважаючи на попередження синоптиків, «Київавтодор» знову провалив операцію з прибирання снігу. Вже до полудня через снігові затори й аварії спостерігаються пробки на всіх основних магістралях столиці. Гірше буде тільки ввечері, коли через похолодання мокрий сніг почне підмерзати і перетворить дороги та тротуари на каток.

Оскільки прогнозуються опади протягом найближчих трьох днів, ситуація на дорогах тільки погіршуватиметься. Тому, якщо це можливо, утримайтеся від виїзду на дороги та скористайтеся громадським транспортом. У будь-якому разі зараз пересуватися містом на ньому вийде швидше. До речі, таксисти вже підвищили ціни на свої послуги.

Як керувати автомобілем у снігопад

Нагадуємо, що в подібних умовах гальмівний шлях значно збільшується, а разом із ним і ціна помилки. Тому передусім необхідно знизити швидкість до мінімально необхідної (вирівняти її з темпом основного потоку) та збільшити дистанцію до 4-5 корпусів вашого автомобіля. Намагайтеся уникати різких рухів кермом і зайвих маневрів: часто під снігом між смуг утворюються криги і навіть найпростіше перестроювання може закінчитися зовсім не так, як ви планували. Особливо уважними потрібно бути при наближенні до пішохідних переходів та місць розташування дитячих установ.

Що робить «Київавтодор»

Комунальники відзвітували про превентивну обробку дорожнього полотна, під час якої вночі та на світанку на дороги і тротуари були висипані 313,4 т солі, 226,9 т піщано-соляної суміші та 104,2 т рідких хлоридів. Зараз місто чистять 480 співробітників і 371 одиниця снігоприбиральної техніки. За їхньою роботою можна стежити за онлайн-мапою. Особливої уваги дорожники надають зупинкам громадського транспорту, сходам, спускам і підйомам у підземні та надземні пішохідні переходи.

Фото: Google

Фото: Google

Ситуація на київських дорогах до 14:20


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини