Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Розробники застосунків в App Store зможуть не платити комісію в розмірі 30%

На тлі глобального тиску на технологічних гігантів, Apple дозволить розробникам мультимедійних застосунків уникнути сплати комісії в розмірі 30% при оформленні підписки на додаток або сервіс через App Store.

Для цього розробникам потрібно включати посилання в застосунку на свій веб-сайт, щоб користувачі могли створювати обліковий запис і керувати нею, повідомляє корпорація.

Apple обіцяє також допомогти розробникам застосунків захистити користувачів під час покупок під час зв'язку із зовнішнім веб-сайтом.

Угода була укладена з Японською комісією зі справедливої торгівлі (JFTC), однак Apple застосує цю зміну глобально до всіх програм для читання в магазині. Подібні застосунки надають раніше придбаний контент або підписки на контент для цифрових журналів, газет, книг, аудіо, музики і відео.

Перш ніж зміна вступить в силу на початку 2022 року, Apple оновить свої рекомендації і процес перевірки, щоб переконатися, що користувачі додатків для читання, як і раніше безпечно працюють в App Store.

Компанія з Купертіно наполягає на тому, що покупки в застосунку через систему App Store залишаються найбезпечнішим і найбільш надійним способом оплати для користувачів.

«Довіра до App Store — це для нас все. У центрі уваги App Store завжди знаходиться забезпечення безпеки і надійності для користувачів. App Store допомагає їм знаходити і використовувати відмінні застосунки на своїх улюблених пристроях. Ми дуже поважаємо Японську комісію зі справедливої торгівлі та цінуємо нашу спільну роботу, яка допоможе розробникам застосунків для читання спростити користувачам настройку і управління своїми застосунками і службами, одночасно захищаючи їх конфіденційність і підтримуючи їхню довіру», — йдеться в повідомленні компанії.

Нагадаємо, що 31 серпня 2021 законодавчий орган Південної Кореї прийняв новий закон, який забороняє власникам Google Play і App Store обмежувати розробників застосунків вбудованими платіжними системами.

Довідка. App Store надає інструменти, ресурси та підтримку для створення і доставки програмного забезпечення більше 30 мільйонам зареєстрованих розробників. Створені ними продукти використовують більш ніж мільярд клієнтів по всьому світу на платформах Apple.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини