Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Мінфін ФРН: Німеччина припинить закуповувати на росії вугілля з 1 серпня, нафту – з 31 грудня

Російський газ та вугілля – Німеччина відмовиться від ресурсів з рф. Фото: Pixabay

Російський газ та вугілля – Німеччина відмовиться від ресурсів з рф. Фото: Pixabay

Німецька влада заявила про свій намір повністю відмовитися від закупівель російського вугілля з 1 серпня, а нафти – з 31 грудня з огляду на бажання припинити свою енергетичну залежність від країни-агресора, яка розв’язала кровопролитну війну в Україні. Як пише Reuters, про це повідомив заступник очільника Мінфіну ФРН Йорг Кукіс.

Quote«За кілька тижнів ми припинемо купувати російське вугілля», — заявив він на Сіднейському енергетичному форумі, організованому спільно урядом Австралії та Міжнародним енергетичним агентством.

Він нагадав учасникам історію з нафтопроводом «Дружба», який Радянський Союз використовував для впливу на Східну Європу, та наголосив, що на позбавлення від російського «ресурсного ярма» ФРН буде потрібно декілька місяців. Головним завданням для країни залишається знайти спосіб, як компенсувати величезну діру в постачанні газу, що виникне після того, як Німеччина та весь ЄС відмовляться від російського ресурсу, постачання якого зараз оцінюються в 158 млрд куб. м на рік.

Контекст. Останніми тижнями Росія значно скоротила постачання газу до Європи.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Запаси газу в ПСГ в Україні перевищують нормальний рівень попри повномасштабну війну з росією, а також власний видобуток, що знизився через війну. Нині Україна імпортує газ лише з країн Європи. З огляду на нинішню кризу газ для купівлі буде знайти важче, а ціна на нього буде вищою, ніж нещодавно очікувалося.

Коментарі

Всі новини