Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
IT

Британія попередила бізнес про можливі російські кібератаки

Російські кібератаки: Британія закликала бізнес готуватися. Фото: Markus Spiske / Unsplash

Російські кібератаки: Британія закликала бізнес готуватися. Фото: Markus Spiske / Unsplash

Велика Британія попередила великий бізнес про необхідність зміцнення захисту від можливих кібератак Росії на тлі загострення агресії РФ щодо України. Про це повідомляє Reuters.

Британський національний центр кібербезпеки (NCSC), що входить до складу розвідувального агентства країни, попередив великі організації про необхідність підвищити свою стійкість до кібератак на тлі загострення напруженості навколо України.

Quote«Протягом кількох років ми спостерігали модель зловмисної поведінки росіян у кіберпросторі», — зазначив Пол Чічестер, операційний директор NCSC.

Згідно з рейтингом Центру Белфера в Гарвардській школі Кеннеді за 2020 рік, найбільші кібернаступальні сили світу — це Сполучені Штати, Велика Британія, Росія та Китай.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Британська розвідка каже, що Росія залишається найбільшою безпосередньою загрозою Заходу, але довгострокове домінування комуністичного Китаю в технологіях створює потенційно набагато більшу проблему.

Контекст. У ніч із 13 на 14 січня хакери атакували урядові сайти та портал «Дія». На сторінці Міністерства аграрної політики розміщено повідомлення з погрозами українською, російською та польською мовами.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини