Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

РПЦ бреше вірянам, а Кирило з його поплічниками причетні до злочинів війни проти України – Штайнмаєр

Російська православна церква причетна до війни в Україні – президент ФРН. Фото: sprotyv.info

Російська православна церква причетна до війни в Україні – президент ФРН. Фото: sprotyv.info

Керівництво Російської православної церкви (РПЦ) на чолі з патріархом Кирилом відверто бреше вірянам, поширює пропаганду та виправдовує війну, яку росія розв’язала в Україні. Про це заявив президент ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр під час відкриття асамблеї Всесвітньої ради церков у німецькому Карлсруе.

Quote«Лідери Російської православної церкви нині вводять своїх вірян і всю свою церкву в страшну, навіть відверто антирелігійну, блюзнірську оману. Вони виправдовують агресивну війну проти України – проти своїх братів і сестер за вірою. Ця пропаганда проти вільних прав громадян іншої країни, цей націоналізм, який довільно заявляє Божу волю для імперських мрій про диктатуру, ця позиція має знайти нашу протидію, також тут, у цій залі, у цих зборах», — наголосив він.

Німецький президент додав, що патріарх Кирило та його поплічники причетні до злочинів війни на українській землі. Він наголосив, що за їхньої участі в України загинули «сотні, тисячі, десятки тисяч» жінок, чоловіків і дітей. У країні зруйновано безліч релігійних об’єктів: храмів, мечетей, синагог, навчальних і адміністративних будівель релігійних громад.

Quote«Жоден християнин, який ще має віру, розум і почуття разом, не зможе розпізнати в цьому волю Божу… Це все воєнні злочини, відкриті поглядам усього світу. Не можна мовчати – ми маємо голосно засудити це й маємо присвятити себе гідності, свободі та безпеці українців», — зазначив він.

Контекст. У липні Православна церква України звернулася до Константинопольського патріархату з проханням притягнути єпископа Російської православної церкви Кирила (Володимира Гундяєва) до канонічної відповідальної та позбавити його права посідати патріарший престол.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини