Facebook Pixel

В Україну заходить російська мережа дискаунт-магазинів Mere — прямий конкурент АТБ

Автор
До кінця року Mere відкриє в Україні 40 магазинів. Фото: mere.in.ua

До кінця року Mere відкриє в Україні 40 магазинів. Фото: mere.in.ua

Український дискаунтер-рітейлер АТБ отримає серйозного конкурента. Російська мережа магазинів Mere планує до кінця червня відновити роботу магазину в Миколаєві та відкрити в усій Україні ще 40 магазинів до закінчення 2021 року, повідомив директор із розвитку Mere в Україні Артем Хоменко Retailers.

У червні планується відкрити кілька магазинів у Білій Церкві, чотири — у Дніпропетровській області та один — у Чернівцях.

Перший об'єкт мережі Mere з'явився в Україні в серпні 2020 року в Миколаєві. Однак його швидко закрили — за словами Хоменка, через складнощі з товарами. Однак портал allretail назвав іншу причину — недостатньо ефективну роботу персоналу магазина.

Telegram Logo

Мere — проєкт російської мережі «Світлофор», яка належить красноярським бізнесменам Шнайдерам. Мережа позиціонує себе як «жорсткий дискаунтер», пропонуючи більш низькі ціни, ніж у конкурентів. Магазини мережі працюють у Німеччині, Латвії, Литві, Естонії, Польщі, Сербії. В Україні мережу представляє компанія «Альянстрейдсервіс».

Контекст. Тим часом основний український ритейлер АТБ у найближчі роки змушений буде розвивати більш дрібні формати — зокрема відкривати магазини в невеликих населених пунктах. У 2021 році АТБ планує інвестувати в економіку України близько 12 млрд грн. Також компанія хоче довести податкові надходження в бюджет України до 19 млрд грн.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини