Facebook Pixel

До 1 грудня всі роботодавці мають подати списки військовозобов'язаних до ТЦК СП: що це означає

Кабінет Міністрів України затвердив правила військового обліку, згідно з якими до кінця року всі роботодавці мають подати до ТЦК списки військовозобов'язаних.

Як пояснила адвокатка Марина Бекало в коментарі ТСН, роботодавці в Україні відповідно до правил військового обліку, що затверджені постановою Кабінету Міністрів № 1487, щороку до 1 грудня мають подавати списки призовників, військовозобов'язаних та резервістів до Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК СП).

Хто має подати списки військовозобов'язаних до ТЦК

Ці списки мають подавати також:

  • Виконавчі органи сільських, селищних, міських рад, що ведуть облік призовників, військовозобов'язаних та резервістів, які проживають на території адміністративно-територіальної одиниці.
  • Державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації, які ведуть облік своїх працівників. Або якщо це заклад освіти, то своїх здобувачів освіти.
Quote«Подання списків здійснюється з метою звіряння даних списків персонального військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів з обліковими документами (даними) відповідних ТЦК СП, у яких вони перебувають на військовому обліку», — пояснила Марина Бекало.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉