Може заразитися лише 1%: авіакомпанії назвали ризики та оцінили майбутнє польотів

Люди не боятимуться літати літаками лише через 5 років попри те, що вірогідність заразитися COVID-19 на борту — менше ніж 1%.

Ба більше, менеджери найбільших американських авіакомпаній вважають, що після пандемії авіація може увійти в кращу форму, ніж до пандемії, передає Bloomberg.

За прогнозом гендиректора United Air Holdings Скотта Кірбі, ситуація з польотами відновиться лише після того, як набуде розповсюдження вакцина проти COVID-19.

Telegram Logo

Однак із такими прогнозами не погоджується президентка авіакомпанії JetBlue Airways Джоанна Гераті. За її словами, згідно з Гарвардськими дослідженнями, які провели на замовлення авіакомпаній, вірогідність заразитися коронавірусом у літаку — лише 1%. Такий показник досягається завдяки фільтрам для повітря HEPA.

Водночас для відновлення довіри до безпеки польотів із боку пасажирів доведеться витратити п'ять років, зазначили в Міжнародній асоціації повітряного транспорту.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Проте пандемія може покращити авіагалузь. Так, наприклад, авіакомпанія Delta, після того як перестала продавати середнє сидіння в ряду, помітила зростання індексу лояльності клієнтів (Net Promoter Score, NPS). Відтак індекс зріс із 44 до 75 пунктів.

Позитивною зміною клієнти також назвали рівень цифровізації польотів, який зріс через скорочення кількості персоналу. Так, American Airlines удвічі збільшила обсяг технологій. В аеропортах з'явилися безконтактні кіоски, у яких можна використовувати QR-код для реєстрації на рейс. Крім того, пасажири мають змогу власноручно роздрукувати багажні бирки.

Контекст. У березні цього року Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA) прогнозувала, що авіагалузь недоотримає приблизно $100 млрд виручки через епідемію коронавірусу.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини