Facebook Pixel

Коронавірус зменшить виручку авіагалузі на $100 млрд

Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA) прогнозує, що авіагалузь недоотримає приблизно $100 млрд виручки через епідемію коронавірусу. За оцінкою IATA, діапазон цьогорічних втрат галузі складе від $63 млрд до $113 млрд.

Як повідомило видання Financial Times, прогнози втрат авіакомпаній ще дві тижні тому не перевищували $30 млрд. Однак масове скасування бронювання авіаквитків через розповсюдження епідемії коронавірусу змусило асоціацію переглянути показники.

Згідно з новим прогнозом, падіння виручки перевищить 10%. Попередній прогноз IATA щодо прибутку світової авіагалузі цього року становив $870 млрд.

Асоціація закликала підтримати галузь на державному рівні. З початку епідемії котирування авіакомпаній впали в середньому на 25%, написав The Guardian.

Контекст. Британський лоукост Flybe 5 березня оголосив про зупинення своєї роботи через фінансові труднощі. Усі рейси скасовано. Пасажири застрягли в аеропортах як вдома, так і за кордоном, понад 2000 працівників можуть втратити роботу.

У лютому про припинення роботи та запуск процедури банкрутства оголосили турецька Atlasglobal та друга за величиною авіакомпанія Італії Air Italy.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉