Facebook Pixel

Збанкрутів найбільший регіональний авіаперевізник Європи

Британський лоукост Flybe 5 березня оголосив про зупинку своєї роботи через фінансові труднощі. Усі рейси скасовано. Пасажири застряли в аеропортах вдома та за кордоном, понад 2000 працівників можуть втратити роботу.

Як повідомляє The Sun, авіакомпанія почала стикатися з фінансовими проблемами ще кілька років тому, але з часом становище дедалі погіршувалося. Ситуація максимально загострилась на початку цього року. Тоді керівництво компанії вирішило звернутись до влади за отриманням фінансової підтримки. Проте 4 березня авіаперевізник отримав остаточну відмову. Немалу роль у банкрутстві Flybe зіграла епідемія коронавірусу, яка суттєво скоротила попит на перельоти.

Управління цивільної авіації (САА) заявило, що не повертатиме постраждалих пасажирів додому в межах фінансованої державою програми з репатріації. Коли збанкрутіли британські Monarch Airlines та Thomas Cook, Департамент транспорту країни доручив САА розпочати масштабну операцію із повернення людей додому.

Контекст. З початку року Flybe стала третьою збанкрутілою авіакомпанією у світі. У лютому оголосили про припинення роботи та запуск процедури банкрутства турецька Atlasglobal та друга за величиною авіакомпанія Італії Air Italy.

Подякувати 🎉