Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Українські військові отримуватимуть 100 тис. на місяць — рішення уряду

Рішення уряду: виплати військовим та силовикам 28 лютого. Фото: Viacheslav Bublyk / Unsplash

Рішення уряду: виплати військовим та силовикам 28 лютого. Фото: Viacheslav Bublyk / Unsplash

Уряд ухвалив рішення про виплату додаткової винагороди силовикам, військовослужбовцям та сім’ям військовослужбовців, що загинули у цій війні. Про це повідомляється на сайті Міністерства оборони.

Quote«Про це вчора сказав Президент України Володимир Зеленський. Сьогодні рішення виконане Кабінетом міністрів. І я хочу повторити слова Президента: це робиться не для того, щоб нам сказали «дякую». Це робиться, щоб наші захисники та захисниці знали, що країна їм вдячна. Держава має гідно платити за цю важливу роботу. Окрім того, ми продовжуємо робити все для посилення нашої обороноздатності на міжнародному рівні! Дякую за підтримку всім країнам-партнерам! Слава Україні!» — додав міністр оборони України Олексій Резніков.

В умовах воєнного стану військовослужбовцям Збройних сил, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Головного управління розвідки Міністерства оборони, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Державної спеціальної служби транспорту, особам рядового та начальницького складу Державної служби з надзвичайних ситуацій і поліцейським виплачується додаткова винагорода в розмірі 30 тис. грн на місяць.

Військовослужбовцям, які беруть безпосередню участь у бойових діях або забезпечують проведення заходів із національної безпеки й оборони, відсічі та стримування збройної агресії, перебуваючи безпосередньо в районах та в період здійснення зазначених заходів, розмір додаткової винагороди збільшується до 100 тис. грн на місяць пропорційно часу участі в таких діях і заходах.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Сім’ям наших військовослужбовців, які загинули в цій війні, виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 15 млн грн, яка розподіляється рівними частками на всіх отримувачів.

Нагадаємо, що 24 лютого о 04:50 президент РФ Володимир Путін фактично оголосив війну Україні, а російські війська розпочали вторгнення на територію нашої країни.

З того часу The Page стежить за розвитком ситуації та регулярно інформує про найважливіші події.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини