Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Уже декілька тисяч іноземців бажають вступити в Інтернаціональний легіон: ОНОВЛЕНО

Інтернаціональний легіон: уже кілька тисяч охочих вступити. Фото: Марієнко Андрій/УНІАН

Інтернаціональний легіон: уже кілька тисяч охочих вступити. Фото: Марієнко Андрій/УНІАН

Уже кілька тисяч іноземців висловили бажання вступити до Інтернаціонального легіону. Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр на своїй сторінці у Facebook.

Quote«Ми створюємо інтернаціональний легіон. Президент Зеленський оголосив про формування нового підрозділу – «Інтернаціональний легіон». У нас уже декілька тисяч заяв від іноземних громадян, які бажають долучитися до опору російським окупантам і захисту світової безпеки від путінського режиму», — написала Маляр.

ОНОВЛЕНО:

Британія, Польща, Латвія, Данія та Хорватія дали дозвіл своїм добровольцям воювати в Україні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Група грузинських добровольців очікує дозвіл на виліт в Україну для допомоги у відбитті російської агресії, повідомив прем'єр-міністр України.

«Хоробрі грузинські брати чекають в аеропорту, щоб вилетіти на допомогу Україні. Сподіваюся, Іраклі Гарібашвілі (прем'єр-міністр Грузії — ред.) виявить мужність і дасть дозвіл на виліт. На це чекає Україна! На це чекає Європа!» - написав Шмигаль у Twitter у понеділок увечері.

Контекст. В Україні створюється Інтернаціональний легіон територіальної оборони в складі іноземців, які бажають долучитися до опору російським агресорам і захисту світової безпеки.

Нагадаємо, що 24 лютого о 04:50 президент РФ Володимир Путін фактично оголосив війну Україні, а російські війська розпочали вторгнення на територію нашої країни.

The Page стежить за розвитком ситуації та регулярно інформує про найважливіші події.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини