Римський Колізей за два роки перетвориться на арену високих технологій

Римський Колізей. Фото: Dale Cruse

Римський Колізей. Фото: Dale Cruse

Італійська компанія Milan Ingegneria, що займається проектуванням і архітектурою конструкцій, виграла тендер на будівництво і установку розсувної пілоги Колізею, повідомила The Guardian. Новий проєкт спрямований на залучення туристів.

На нього буде витрачено 18,5 млн євро. Очікується, що проєкт буде завершений протягом двох років.

Римський амфітеатр, побудований за часів імператора Тита в 80 році нашої ери, коли-то мав дерев'яну підлогу, покриту піском. Під нею перебувала мережа тунелів і кімнат, де гладіатори і тварини чекали перед виходом на арену.

Telegram Logo

Підлга була видалена наприкінці 1800-х, коли археологи почали розкопки підземних рівнів споруди. Підземна зона була відкрита для публіки в 2010 році.

Нова високотехнологічна сцена зможе швидко закрити або відкрити підземні споруди, що дозволить захистити їх від дощу або провітрити. Її також можна буде зовсім прибрати, якщо плани використання споруди зміняться.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

На новой підлозі як сцені будуть проводитися культурні заходи. «Це амбітний проєкт, який допоможе зберегти і захистити пам'ятник, а також підвищить зручність його використання», — сказав міністр культури Італії Даріо Франческіні.

У 2014 році Колізей піддався серйозній реставрації. Кошти на неї (25 млн євро) виділив виробник взуття Tod's.

colosseum-floor-body-image-2.jpg

Додатково. Незважаючи на поточні проблеми з погодою і карантинні заходи, внутрішній туризм в Україні зараз досить активний. На думку представників Державного агентства розвитку туризму, він активізувався ще минулого року — незважаючи на істотну конкуренцію, яку складають єгипетські і турецькі представники готельного та туристичного бізнесу.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини