Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Туреччина продовжила обмеження для туристів. Ізраїль і Греція готуються відкрити кордони

Відпочинок у Туреччині, Греції та Ізраїлі 2021: обмеження і правила. Фото: pixabay

Відпочинок у Туреччині, Греції та Ізраїлі 2021: обмеження і правила. Фото: pixabay

Туреччина продовжила вимогу щодо надання негативного результату ПЛР-тесту під час в'їзду до країни до 31 травня. Однак це не зіпсує відпочинок у Туреччині у 2021 році — відпочивальники зможуть користуватися ресторанами в готелях.

Водночас свої кордони для туристів відкриє Греція. А Ізраїль дозволить в'їзд вакцинованим туристам.

Відпочинок у Туреччині — 2021

У країні закриють спортзали, басейни, салони краси, сауни. А кафе, ресторани та інші заклади громадського харчування зможуть працювати лише навинос.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Такі обмеження триватимуть до 17 травня. Якщо ситуація в перші два тижні Рамадану не зміниться на краще, то уряд введе додаткові обмеження.

Крім того, у країні змінено дію комендантського часу у вихідні дні — тепер він триватиме з 19:00 п'ятниці до 5:00 понеділка. У вихідні дні продовольчі магазини працюватимуть із 10:00 до 17:00. Також у країні заборонені весілля, заручини та інші подібні заходи.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Відпочинок у Греції — 2021

Греція планує відкрити кордони для туристів з України вже з 14 травня, розповів міністр туризму Греції Харіс Теохаріс агентству «Укрінформ».

Для перетину кордону доведеться пред'явити негативний результат тесту на коронавірус. Греція також планує дозволити проходити експрес-тест на антиген, який коштує дешевше за ПЛР-тест.

Однак тести не потрібні дітям до п'яти років і дорослим, які вакцинувалися проти коронавірусу й мають сертифікат.

Водночас туристам варто врахувати, що рішення щодо відкриття кордонів не є остаточним і може змінитися залежно від епідемічної ситуації.

Відпочинок в Ізраїлі — 2021

Туристи, які пройшли вакцинацію проти коронавірусу, зможуть відвідати Ізраїль із 23 травня. Однак відкриття кордонів проходитиме в декілька етапів. Спершу до країни пустять невеликі групи туристів відповідно до квоти.

Далі, після аналізу перших результатів, буде розглянуто можливість збільшення туристичного потоку та допущення індивідуальних подорожувальників.

Перед посадкою на рейс туристи мають пройти тестування на коронавірус. Після прильоту до країни їм доведеться зробити ще й серологічний тест для підтвердження наявності антитіл.

Водночас Ізраїль збирається вести переговори з іншими країнами щодо двостороннього визнання сертифікатів про вакцинацію, щоб не було необхідності проходити тестування після прильоту.

Коментарі

Всі новини