Renault вперше запустила виробництво в Україні. За випуск авто візьметься ЗАЗ

Renault вироблятиме авто в Україні. Фото: unsplash / marcel

Renault вироблятиме авто в Україні. Фото: unsplash / marcel

Запорізький автомобілебудівний завод почне виробляти легкові автомобілі Groupe Renault для України. Про це повідомили в пресслужбі компанії.

Там також заявили, що перед стартом проєкту компанія провела масштабну модернізацію, щоби відповідати міжнародним стандартам якості Groupe Renault. На Запорізькому автомобілебудівному заводі функціонує система Alliance Production Way, яка контролюватиме якість авто.

За словами голови правління заводу Миколи Євдокименка, проєкт дасть змогу створити нові робочі місця і сприятиме розвитку вітчизняного автопрому.

Telegram Logo

«Український ринок має високий потенціал завдяки своєму розташуванню та інтересу до нових автомобілів, який постійно зростає. Група Renault має сильні позиції в Україні і зберігає своє лідерство на ринку. Цей проєкт означає, що ми й наші партнери впевнені в тому, що бренд «Зроблено в Україні» буде на такому ж рівні якості, що і продукція інших заводів групи Renault», — зазначив керуючий директор Groupe Renault Export в регіоні Євразія Макс Міссана.

Контекст. У березні 2020 року стало відомо про те, що ЗАЗ, який простоював із 2017 року, почав збірку практично всієї модельної лінійки Lada з машинокомплектів, привезених із російських Тольятті та Іжевська.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини