Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Збитки від найбільших природних катастроф цьогоріч збільшилися на 13% у порівнянні з 2020 роком

Рекордні збитки від природних катастроф у 2021 році: список. Фото: Brian McGowan/Unsplash

Рекордні збитки від природних катастроф у 2021 році: список. Фото: Brian McGowan/Unsplash

Десять найбільш руйнівних природних катастроф у 2021 році обійшлися світу щонайменше у $170 млрд. Фінансові збитки збільшилися на 13% у порівнянні з 2020 роком. Про це свідчать результати дослідження британської неурядової організації Christian Aid, передає «Інтерфакс-Україна».

Зазначається, що доповідь Christian Aid, яку організація готує щороку, ґрунтується на витратах страхових компаній і може не враховувати всього обсягу збитків.

Найдорожчим природним катаклізмом року став ураган «Іда», що обрушився на Новий Орлеан і більшу частину Луїзіани в останні тижні серпня. Потім він поширився на північ, спричинивши сім торнадо в Нью-Джерсі та Пенсільванії та затопивши автостради у Філадельфії. Збитки, згідно з підрахунками, сягнули $65 млрд. Найдорожчим катаклізмом зробила його шкода, завдана об'єктам нерухомості.

На другому місці за обсягом фінансових втрат опинилися повені в Європі, які коштували страховим компаніям $43 млрд.

Третє місце посів крижаний шторм, що прийшов до Техасу в лютому, забрав життя понад 111 жителів штату. Збитки перевищили $20 млрд, згідно з даними страхових компаній. Водночас місцеві ЗМІ повідомляли, що вони могли сягнути $200 млрд.

За даними метеоролога та директора з аналізу природних катастроф страхової компанії Aon Стіва Боуена, очікується, що 2021 рік стане шостим роком, у якому страхові компанії зазнають збитків обсягом понад $100 млрд. Водночас найбільша перестрахувальна компанія світу Swiss Re підрахувала, що природні катастрофи та екстремальні кліматичні явища за минулий рік завдали збитків у розмірі близько $250 млрд. Це на 24% більше, ніж роком раніше. Збитки для страхової галузі стали четвертими за масштабом з 1970 року, повідомила компанія.

Зазначається, що частоту і масштаб природних катастроф, а також обсяг збитків, яких вони завдають і розвиненим, і країнам, що розвиваються, дедалі більше пов'язують зі змінами клімату.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини