Facebook Pixel

Число загиблих в результаті повені в Німеччині зросло до 156

У Німеччині сталося найбільше за останні 50 років стихійне лихо. Фото: @Polizei_Thuer

У Німеччині сталося найбільше за останні 50 років стихійне лихо. Фото: @Polizei_Thuer

Кількість жертв катастрофічної повені в ФРН досягла 156. Про це йдеться в опублікованому вранці 18 липня повідомленні поліції в Кобленці. В одному районі Арвайлер (федеральна земля Рейнланд-Пфальц) число жертв зросло до 110.

Відомо в цілому про 670 постраждалих.

У поліції не виключають, що число жертв і постраждалих може зрости, так як сотні людей все ще вважаються зниклими без вести.

Telegram Logo

У Північному Рейні — Вестфалії загинули щонайменше 45 осіб. Як мінімум одна людина стала жертвою стихії в районі Берхтесгаденер-Ланд (федеральна земля Баварія).

З понеділка, 12 липня, на заході і південному заході Німеччини йшли зливи, які і стали причиною руйнівної повені, найбільшого стихійного лиха в Німеччині за останні 50 років.

Через дощі з берегів вийшли притоки Рейну Ар і Мозель, а також невеликі річки Зауер, Прюм, Німс, Кіль і Ерфт. Під ударом стихії опинилися федеральні землі Північний Рейн — Вестфалія та Рейнланд-Пфальц. Увечері 17 липня режим НС оголошено на південному сході Баварії в районі Берхтесгаденер-Ланд. Напружена ситуація складається також на сході іншої німецької землі — Саксонії.

Влада ФРН надасть не менше 300 млн євро в якості термінової допомоги для усунення наслідків повені. Про це повідомив віце-канцлер, міністр фінансів ФРН Олаф Шольц.

За його словами, для реалізації програми відновлення можуть знадобитися мільярди євро.


2-1.jpg 8w1489qlowc0bild.jpg 2-2.jpg

Додатково. Глобальне потепління є одним з основних сучасних викликів. Воно вплинуло і на нашу країну: в Україні вже кілька років спостерігається зміна кліматичних умов — суха зима і скорочення перехідних періодів — весни і осені. Це вже призводить до дефіциту води в країні.

Кабінет міністрів прийняв рішення виділити 672 млн грн з резервного фонду для подолання наслідків повені в Західній Україні, яка відбулася влітку 2020 року.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини