Facebook Pixel

Кадиров вербує бойовиків із «ДНР» для посилення своєї влади

Гауляйтер окупованої Ічкерії рамзан кадиров почав вербувати бойовиків з армії так званої «днр» у свої ряди, аби посилити свою владу. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Вплив кадирова на тимчасово окупованих територіях зростає, і тимчасово окуповані райони Донецької області фактично віддано йому в управління. Саме його бойовики «забезпечують порядок», а саме здійснюють репресії в захоплених містах.

Quote«Кадирівці грабують регіон, адже це плата Кремля за їхню лояльність. У регіон постійно приїжджають «депутати» з ахмату, а на місцях призначаються чиновники за погодження самого кадирова», — йдеться в повідомленні.

Раніше кадиров повідомляв, що понад 300 кадіїв (судді, які застосовують закони шаріату) та імамів планують пройти підготовку й вирушити в Україну. Фактично їхня присутність у складі чеченських угруповань в Україні може свідчити про те, що кадиров має намір, аби чеченські сили виконували основну функцію управління на окупованих територіях.

Тепер дєніс пушилін, який формально виконує роль керівника в захоплених районах Донеччини, погодив «підготовку» бойовиків «днр» в університеті, де готують спецпризначенців, який розташований в Ічкерії.

Це ще більше посилює вплив кадирова на ТОТ, адже тепер він фактично готуватиме тих, хто відповідатиме за особисту охорону гауляйтерів. Крім того, особиста гвардія кадирова поповнюється новими обличчями, що також змінює баланс сил у майбутньому перерозподілі влади.

Quote«Зауважимо, що кадирівці майже не беруть участь у безпосередніх бойових діях, що створює нервування з-поміж інших веж Кремля, чиї «пвк» й інші окупаційні формування зазнають втрат і слабнуть», — повідомили в Центрі.

Контекст. Секретар РНБО Олексій Данілов повідомляв, що на росії буде внутрішня боротьба за владу. Йдеться про конфлікт між Збройними силами рф, «вагнерівцями» та «кадирівцями». Данілов сказав, що російське керівництво використало Кадирова, використало Пригожина, а коли ті стали непотрібні, їх «посунули».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉