Facebook Pixel

Пригожин свариться з російською армією. Не поділили «перемогу»

Військові терористичної росії не можуть навіть обʼєднати сили. Російський бізнесмен, творець ПВК «Вагнера» Євген Пригожин посварився з російською армією.

На його думку, у його угруповання «постійно намагаються вкрасти перемогу».

Quote«У ЧВК «Вагнера» постійно намагаються вкрасти перемогу та розповідають про присутність когось, аби принизити їхні заслуги», — жаліється бізнесмен.

Раніше 13 січня 2023 року Міноборони держави-терориста росії заявило про нібито повне захоплення Соледара. У його повідомленні йдеться, що вони не змогли б «захопити» Соледар без «підрозділів ВДВ». Україна ці заяви спростовує.

Контекст. На росії неспокійно. 11 січня Сергія Суровікіна звільнили з посади командувача об'єднаного угруповання військ в Україні. У Генштабі ЗСУ заявили, що часті кадрові зміни в керівництві окупаційних військ свідчать про проблеми в управлінні.

Міністр оборони України Олексій Резніков в інтервʼю ВВС повідомив, що рішення про розжалування Суровкіна вказує на конфлікт між керівництвом російської армії та Пригожиним.

Секретар РНБО Олексій Данілов повідомляв, що на росії буде внутрішня боротьба за владу. Йдеться про конфлікт між Збройними силами рф, «вагнерівцями» та «кадирівцями».Данілов сказав, що російське керівництво використало Кадирова, використало Пригожина, а коли ті стали непотрібні, їх «посунули».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉