Facebook Pixel

Данілов про розжалування Суровікіна: найближчі 2 — 3 місяці будуть вирішальними у війні

Секретар Ради нацбезпеки та оборони України Олексій Данілов вважає, що призначення начальника Генштабу рф Валерія Герасимова командувачем війни проти України замість Сергія Суровікіна означає, що найближчі 2 — 3 місяці можуть стати вирішальними у війні.

Як розповів Данілов в ефірі національного телемарафону в четвер уранці, 12 січня, генерала Суровікіна (креатуру власника терористичної ПВК «Вагнера» Євгена Пригожина) усунули через те, що москва підвищує ставки.

Quote«Внутрішні протиріччя у рф тільки посилюватимуться. Війна за владу в росії буде, путін дуже хворий і стає слабішим із кожним днем», — сказав він.

Данілов додав, що до 24 лютого 2023 року російській владі буде важливо показати населенню якийсь результат «року великої війни».

У четвер у Генштабі ЗСУ також заявили, що часті кадрові зміни в керівництві окупаційних військ свідчать про проблеми в управлінні.

Quote«Останні кадрові зміни свідчать про те, що в їхніх лавах є потреба в поєднанні управління та системи керівництва військами. Не все в них виходить так, як вони бажають», — заявив журналістам заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ бригадний генерал Олексій Громов.

Учора в Офісі президента України покепкували над призначенням Герасимова замість Суровікіна.

«Змінюй/не змінюй командувачів об'єднаними угрупованнями, а терпіти доведеться до кінця. Тому що «нравится/не нравится ... красавица», — пожартував у Twitter радник Офісу президента Михайло Подоляк.

Нагадаємо: у середу, 11 січня, міністр оборони росії Сергій Шойгу звільнив Суровікіна з посади командувача об'єднаного угруповання військ в Україні, призначивши на цей пост начальника Генштабу рф Валерія Герасимова. Суровікіна, який протримався на посаді лише 3 місяці, розжалували до заступника Герасимова.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉