Facebook Pixel

Слідом за путіним проблеми зі здоровʼям почалися й у Рамзана Кадирова

Вже кілька тижнів ходять чутки про стан здоров'я Рамзана Кадирова — добровільної маріонетки путіна. Психічний стан 46-річного голови Чечні добре відомий: він любить вбивати та катувати, але його фізичний стан, ймовірно, теж не на висоті.

Про це пише Bild.

За останні місяці він значно додав у вазі, виглядає дуже роздутим, а у своїх відеороликах часто не може розплющити очі. Колишній заступник прем'єр-міністра Чечні Ахмед Закаєв повідомив, що у Кадирова проблеми із нирками. Кажуть, що він привіз до Чечні світило з Об'єднаних Арабських Еміратів, бо не довіряє московським лікарям.

Доктор Ясін Ібрагім М. Ель-Шахат, головний лікар ниркового відділення лікарні Бурджіл в Абу-Дабі, за чутками, прилетів до Грозного для лікування Кадирова. Саме тому деспот не зміг бути присутнім на виступі Путіна у Москві 21 лютого. Ель-Шахат має більш ніж 40-річний досвід роботи і тепер має все виправити.

Той факт, що Кадиров іноді виглядає енергійним та рухливим, пояснюється прийомом стимуляторів. Кажуть, що чеченський безумець пристрастився до цих та інших пігулок.

Контекст. «Хазяїн» Кадирова — терорист путін теж має проблеми зі здоровʼям. Лідер країни-агресора хворий на рак. Як повідомляв голова Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов в інтерв'ю ABC News, путін хворіє довго.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉