Facebook Pixel

Кадиров відмовився проводити мобілізацію в Чечні

Очільник Чечні Рамзан Кадиров заявив, що оголошена російським диктатором Володимиром Путіним мобілізація в республіці не проводитиметься. Про це він заявив під час наради з оперативним штабом із проведення так званої «спецоперації», пише «Кавказ.Реалії».

За його словами, Чечня вже й так відправила на війну в Україні занадто багато своїх бійців – «перевиконала план». Кадиров наголосив, що в бойових діях за сім місяців взяли участь 20 тис. чеченців, і додав, що республіка перевиконала «спущений план на 254%».

Окремо він заявив, що осіб, які мітингуватимуть проти мобілізації, та їхніх рідних відправлятимуть на війну. Кадиров розповів, що родичів 40 жінок, які вчинили спробу влаштувати 21 вересня мітинг, уже призвали до лав російської армії.

Контекст. До цього Кадиров різко розкритикував обмін військовополоненими між рф і Україною, під час якого з полону було звільнено 251 українського захисника. Ситуація загалом видається йому незрозумілою, також його обурює, що з ним не порадилися. Він наголосив, що «обмін відбувся на українських умовах, і це неправильно».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉