Facebook Pixel

Допомога Україні: Рада ЄС схвалила сьомий пакет допомоги на 500 млн євро

Напередодні саміту ЄС-Україна Рада ЄС схвалила подальшу військову допомогу для України. Йдеться про сьомий пакет допомоги на 500 млн євро та 45 млн євро на підтримку місії з підготовки військовослужбовців (EUMAM Ukraine).

Quote «Україна має отримати всю необхідну військову техніку та підготовку, які потрібні їй для захисту її території та народу в умовах агресивної війн. Вони захищають не лише свою країну; вони також відстоюють наші спільні цінності та основні засади міжнародного права. Нові заходи, схвалені сьогодні, у вирішальний момент дають чіткий сигнал: ми й надалі підтримуватимемо Україну стільки, скільки потрібно», — повідомив високий представник Європейського Союзу Жозеп Боррель

У Раді ЄС додають, що додаткова допомога та підтримка ЗСУ, що проходять підготовку в рамках EUMAM Ukraine, свідчить про те, що ЄС, як і раніше, твердо підтримує українських військових, щоб вони могли захистити країну в умовах незаконної агресії, що загострюється.

Останні атаки росії на мирних жителів України та інфраструктуру є додатковим доказом того, що росія зовсім не дотримується прав людини та міжнародного права.

Контекст. Попередні транші для України в межах Європейського фонду миру були узгоджені 28 лютого, 23 березня, 13 квітня, 23 травня, 21 липня та 17 жовтня 2022 року.

Допомога для України. Фото: Жозеп Боррель.

Допомога для України. Фото: Жозеп Боррель.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉