QR-коди в ресторанах, електронне тестування та рецепти: Кабмін виводить коронавірус в онлайн

Шмигаль пообіцяв ввести оновлення найближчим часом. Фото: Pixabay

Шмигаль пообіцяв ввести оновлення найближчим часом. Фото: Pixabay

Прем’єрміністр Денис Шмигаль представив п’ять основних цифрових рішень уряду, які мають допомогти в боротьбі з пандемією в Україні, повідомив він у своєму Telegram-каналі.

Йдеться про:

  • цифровізацію та централізацію збору інформації щодо фактів та підозр про випадки інфекційних захворювань. Це дасть можливість швидше та ефективніше планувати розширення лікарень, забезпечення персоналом та закупівлі ліків.
  • вдосконалення застосунку «Вдома» з впровадженням автоматичних штрафів за порушення режиму самоізоляції.
  • запуск електронного рецепта на антибіотики та внесення антибіотиків до програми «Доступні ліки». Разом з цим
  • запровадження електронного направлення на ПЛР-тестування, що дасть можливість відстежувати черги в режимі реального часу.
  • запровадження QR-кодів для публічних місць, які централізовано генерують та розміщують самі заклади. Без сканування такого коду неможливо буде відвідати жоден заклад громадського харчування чи торговельний центр. Якщо потім людина захворіла, то всім, хто був у цьому закладі разом із нею, будуть надходити відповідні сповіщення. Зараз таку систему повною мірою почала реалізовувати Велика Британія.
Telegram Logo

Шмигаль пообіцяв запровадити нововведення найближчим часом разом із Міністерством цифрової трансформації та віцепрем’єром Михайлом Федоровим.

Контекст. За 17 листопада 2020 року в Україні на коронавірус захворіло 11 968 осіб, померли – 159, одужали – 6 786.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини