Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Проїзд у маршрутках Києва та області подорожчає: коли і на скільки

Подорожчання в маршрутках Києва та області. Фото: УНІАН

Подорожчання в маршрутках Києва та області. Фото: УНІАН

У першому кварталі 2021 року в маршрутках Києва та Київської області ціна за проїзд може зрости щонайменше до 12 грн. Про це на брифінгу повідомив глава «Трансгрупп» Володимир Назаренко, передає агентство «Українські новини».

Quote«До 8 числа [до введення локдауну в Україні. — Ред. The Page] ніхто не підвищуватиме ціни через те, що перевізники розуміють, що у людей зараз грошей немає. Якщо зараз підняти ціни, то всі скажуть, що це не перевізники, а якісь шкуродери. А хто вийде і виживе після локдауну, це вже будемо бачити, хто зможе виїхати, хто не зможе, і далі буде вирішуватися, якою буде ціна... Вартість може вирости до мінімум 12 гривень», — заявив Назаренко.

Він також додав, що пасажиропотік у маршрутках впав на приблизно 40%. Наприклад, в січні-жовтні 2020 року пасажирообіг підприємств транспорту становив 41,8 млрд пасажирів на квадратний кілометр, це 46,3% від обсягу цього ж періоду 2019-го. Ба більше, пасажирським транспортом з січня по жовтень цьогоріч скористалися 2,1 млрд пасажирів, що становить 60,2% від обсягу січня-жовтня минулого року.

Назаренко також згадав про введення електронного квитка, повідомивши, що для приватних підприємців це болюче питання, що пов'язано з витратами на валідатори та іншу електроніку, які повинні купувати приватні компанії.

Варто відзначити, що зараз вартість проїзду в маршрутках Києва та області складає від 5 до 8 грн.

Контекст. У липні 2020 року автоперевізник «ППІ Надія-2000» почав обслуговувати маршрут 718 з міста Вишневого до Києва за допомогою безконтактної оплати проїзду.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини