Київські маршрутки запустили оплату карткою: де це вже працює

Автоперевізник «ППІ Надія-2000» почав обслуговувати маршрут 718 з міста Вишневого до Києва з допомогою безконтактної оплати проїзду. Зараз послуга працює у тестовому режимі в умовах адаптивного карантину. Про це повідомила директорка автоперевізника Олена Ругаль інформаційному агентству «Київщина 24».

«Для наших пасажирів дуже зручно мати можливість сплатити за проїзд картою або телефоном, не отримуючи решту й не контактуючи з грошима. Таким чином ми намагаємося запобігти поширенню коронавірусної інфекції», — зазначила Ругаль.

Telegram Logo

Контекст. З 1 липня весь міський громадський транспорт Києва повинен був повністю перейти на автоматизовану систему обліку оплати проїзду, або електронний квиток. Раніше Київська міська адміністрація зобов'язала власників маршрутів обладнати їхні транспортні засоби валідаторами для оплати проїзду без використання готівки.

Але пізніше київські приватні перевізники написали листа від імені Асоціації перевізників Києва та області меру столиці Віталію Кличку і заявили, що через введення електронного квитка у тому вигляді, в якому запропонувала адміністрація, вартість проїзду в маршрутках Києва може збільшитися до 12-15 грн. Щоб такого не сталося, вони пропонували купувати, встановлювати й обслуговувати валідатори коштом оператора послуг, якого потрібно визначити в рамках тендеру ProZorro. Вони також пропонували залишити варіанти оплати проїзду готівкою.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини