Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
IT

Провайдер «Датагруп-Volia» закупить для мережі генератори та ДБЖ на 70 млн грн

Датагруп закупить генератори та ДБЖ для власної мережі на 70 млн грн. Фото: Датагруп

Датагруп закупить генератори та ДБЖ для власної мережі на 70 млн грн. Фото: Датагруп

Інтернет-провайдер «Датагруп-Volia» оголосив про масштабну закупівлю генераторів і джерел безперебійного живлення для максимального підвищення енергонезалежності власної мережі. Сума інвестицій в автономізацію сягне 70 млн грн, повідомили в пресслужбі компанії.

Провайдер виділив на резервне живлення бюджет у розмірі 70 млн грн. Уже закуплено майже 300 генераторів потужністю від 5 кВт до 1МВт, ще 200 прибудуть в Україну наступного місяця. Також за ці кошти вже закуплено понад 2 тис. автономних джерел безперебійного живлення (ДБЖ).

Quote«Ця техніка дасть змогу суттєво підвищити автономність мережі та надавати зв’язок мешканцям тисяч багатоповерхових будинків по всій країні. Треба розуміти, що лише в Києві в нас більш як 14 тис. точок колективного доступу, а по Україні таких точок понад 70 тис. Тому ми не зупиняємося, і наш відділ закупівель продовжує роботу з постачальниками та партнерами для забезпечення мережі акумуляторами, системами безперебійного живлення та генераторами», – зазначають у «Датагруп-Volia».
Quote«На жаль, від початку жовтня ворог й надалі цілеспрямовано руйнує нашу енергетичну систему. Зараз 95% усіх аварій на мережі «Датагруп-Volia» пов’язані з аварійними та екстреними відключеннями енергопостачання. Тому головне завдання для нас зараз – збудувати максимально автономну мережу, яка не залежатиме від відключень електроенергії», – підкреслили в компанії.

У компанії додали, що щомісяця на паливо та обслуговування парку генераторів витрачається приблизно 10 млн грн. Генератори споживають більш як 100 тис. літрів палива на місяць, або майже 3 тис. літрів на день, а в пікові дні після обстрілів — до 10 тис. літрів на день.

Провайдер уточнив, що активно спілкується з місцевими громадами, ОСББ, бізнес-центрами, торговими центрами для спільної організації безперебійної роботи телеком-обладнання.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини