Facebook Pixel

Українські портовики отримали 12 потужних електрогенераторів від партнерів

В Адміністрації морських портів Україні повідомили про отримання портовиками першої партії генераторів від міжнародних партнерів. Як інформує пресслужба АМПУ, йдеться про 12 пристроїв великої потужності.

Quote«Це — перший транш грантової донорської допомоги від Фонду Говарда Дж. Баффета (HGBF) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) USAID — US Agency for International Development українським портовикам. Найближчим часом очікується отримання наступних партій генераторів, що дадуть змогу забезпечити роботу підприємства», — йдеться в повідомленні.

Керівник АМПУ Олексій Востріков наголосив, що перебої з подаванням електроенергії до портів означає повне зупинення всіх виробничих процесів. Своєю чергою це тягне за собою сповільнення темпів перевалки вантажів, зокрема й гуманітарних, з продовольством для найбідніших країн.

Контекст. 19 — 22 грудня вантажівки з енергообладнанням, гуманітарною допомогою та шкільними меблями відправила Україні Фінляндія. За кілька днів до цього Казахстан передав 41 генератор українським медзакладам, ЮНЕСКО — 14 генераторів для закладів культури, Грузія — 25 генераторів потужністю від 150 до 500 кВт. В ОАЕ анонсували надання нам 2,5 тис. побутових генераторів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉