Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Постраждалі від війни українці подали до суду Лондона на Путіна, Пригожина та ПВК «Вагнер»

Проти Путіна, Пригожина та ПВК Вагнер українці подали позов. Фото: ДСНС

Проти Путіна, Пригожина та ПВК Вагнер українці подали позов. Фото: ДСНС

Українці, що постраждали від російської війни в Україні, подали до Високого суду Лондона цивільний позов проти президента рф Володимира Путіна, ПВК «Вагнер», що воює в Україні, та її засновника Євгенія Пригожина.

Інформація про подання позову з'явилася на офіційному сайті британської юридичної компанії McCue Jury & Partners, яка представляє українську сторону.

У поданому позові йдеться про те, що Пригожин, його ПВК і військова машина Путіна змовилися тероризувати український народ і використовують для цього терору незаконні засоби.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Це перший випадок в історії, коли проти приватної військової компанії було подано позов за використання тероризму та змову з державою-ізгоєм, що її фінансує, для ведення незаконної війни», – наголосили британські юристи.

Також повідомляється, що поданий до Високого суду Лондона позов — це частина ширшої кампанії юридичного протистояння громадянського суспільства, що здійснюється міжнародною групою юристів, слідчих і активістів. Очікується, що найближчим часом такі самі позови буде подано в США.

Позов від жертв до ПВК «Вагнер» «за навмисне заподіяння шкоди та страждань через використання тероризму як інструменту війни для просування кримінальних амбіцій злочинного президента» є першим у своєму роді. У ньому містяться факти терористичних методів ведення війни «вагнерівцями» та російськими військовими.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Британські юристи обіцяють домогтися виплати компенсацій

У Великий Британії мають намір домогтися виплати справедливих компенсацій жертвам російського терору. Кошти на це можуть отримати із заморожених мільярдних активів, що пов'язані з ПВК «Вагнер» і Путіним.

Quote«Ця та інші справи в рамках кампанії можуть допомогти гарантувати, що жоден із заморожених активів не буде повернуто воєнним злочинцям, їхній воєнний бюджет буде спустошено, а всі кошти перейдуть безпосередньо до постраждалих», — йдеться в повідомленні.

Варто зазначити, що Україна підтримала цю кампанію, про що заявив голова Верховної Ради Руслан Стефанчук. Свою підтримку також висловив і колишній прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон.

У McCue Jury & Partners, що ведуть справу, закликали членів міжнародної спільноти підтримати цю кампанію фінансово. Початкова сума на реалізацію кампанії складає 1 млн фунтів стерлінгів.

Позов українців проти Путіна, Пригожина та ПВК Вагнер. Джерело: McCue Jury & Partners

Позов українців проти Путіна, Пригожина та ПВК Вагнер. Джерело: McCue Jury & Partners


Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини