Facebook Pixel

Приватбанк запустив сервіс грошових переказів із Європи, Австралії та Канади в Україну

Приватбанк у партнерстві з онлайн-сервісом переказів Azimo запускають новий сервіс миттєвих грошових переказів в Україну, орієнтований на потреби українців, які працюють за кордоном.

Тепер клієнти Azimo у Великій Британії, Європі, Канаді та Австралії можуть надсилати гроші на будь-який рахунок Приватбанку через застосунок і вебсайт компанії, повідомляє пресслужба фінустанови.

Для здійснення грошового переказу потрібен лише номер мобільного телефону одержувача та останні чотири цифри його платіжної картки.

Telegram Logo

«Мета Azimo — зробити миттєві перекази галузевим стандартом для грошових переказів. Цей надшвидкий сервіс до України – ще один крок на цьому шляху», – зазначив Річард Амброуз, генеральний директор Azimo.

Для трудових мігрантів з України такий продукт є вкрай потрібним. Уже понад мільйон українців живуть і працюють у Польщі. Щорічний обсяг грошових переказів із Польщі в Україну становить $3,3 млрд. З Великої Британії до нашої країни щороку надсилають ще $1 млрд.

«Ми надаємо нашим громадянам високотехнологічний сервіс і відмінну й безпечну альтернативу неформальним каналам переказу грошей», — вважає заступник голови правління Приватбанку Разван Мунтеану.

Azimo – це сервіс електронних грошових переказів, що базується в Лондоні та Кракові. Обслуговує переказ коштів більш як у 200 країнах і територіях світу.

Коментарі

Всі новини