Facebook Pixel

Картки для оздоровлення дітей від Приватбанку

Картки для оздоровлення дітей від ПриватБанку

Картки для оздоровлення дітей від ПриватБанку

Приватбанк випускає спеціальні картки для отримання державних коштів на оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Про це повідомляє пресслужба банку.

1 червня Приватбанк приєднався до експериментального державного проєкту єОздоровлення — монетизації послуг на оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, і почав випуск спеціальних карток для отримання коштів.

Батьки дітей, які мають право на отримання такої допомоги, можуть відкрити спеціальну картку в будь-якому відділенні банку по всій Україні.

Кошти для оздоровлення та відпочинку в розмірі п’яти прожиткових мінімумів на кожну дитину (14 165 грн) для дітей віком від 6 до 18 років мають право отримувати родини з дітьми, які опинилися в найбільш складних умовах: проживають на територіях, що були в тимчасовій окупації, перебувають у зоні активних бойових дій, є малозабезпеченими та мають дітей з інвалідністю або з багатодітної сім’ї.

Ці гроші буде зараховано на картку Приватбанку зі спеціальним режимом використання — їх можна використати за цільовим призначенням для придбання путівки на оздоровлення або відпочинок дитини в одному з оздоровчих закладів для дітей, які розташовані в Карпатах.

Контекст. 9 травня Кабінет міністрів ухвалив постанову, якою запровадив механізм «гроші ходять за дитиною» під час оплати послуг з оздоровлення та відпочинку дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉