Приватбанк підключив найбільшу китайську платіжну систему

Фото: flickr

Фото: flickr

Приватбанк почав обслуговувати картки китайської платіжної системи UnionPay International. Тепер люди, які користуються цими платіжними картками, зможуть розплачуватися в терміналах Приватбанку та знімати готівку в банкоматах.

Про це повідомили в пресслужбі банку.

В Приватбанку анонсували спільну з однією з найбільших платіжних систем в світі розробку інноваційних платіжних продуктів, щоб модернізувати українську індустрію платежів.

«UnionPay накопичила багатий досвід у розробці інноваційних платежів, реалізації проєктів «розумного міста», фінансовій інтеграції і готова брати участь у розвитку платіжної індустрії в Україні, надаючи власникам карт UnionPay ще більш сучасні і безпечні платіжні сервіси», – зазначив президент China UnionPay Ши Венчао.

Україна стала 178-ю країною світу, в якій розвивається сервіс обслуговування карт UnionPay. Сьогодні UPI дозволяє використовувати картки для оплати товарів і послуг, а також зняття готівки в партнерстві з більш ніж 2 тис. фінансових інститутів по всьому світу. У 58 країнах випускають карти UnionPay, а загальна їх кількість вже приблизно 6 млрд штук.

У першому півріччі 2019 року обсяг операцій через UnionPay підскочив майже на 40%.

inf2.png

Контекст

  • Рік тому Національна платіжна система «Український платіжний простір» (НПС Простір) і UnionPay International, уклали договір про емісію ко-бейджингових карток. Поки що точно невідомо, коли українські банки почнуть випускати картки платіжної системи.
  • Через Viber тепер можна переводити гроші, і це може бути небезпечно. Нову послугу, яка називається Moneytou, запустили компанії Mastercard і Rakuten Viber у партнерстві з NeoPay і Edenlab. Щоб перевести гроші, номер картки одержувача знати не обов'язково. Досить бути серед контактів в додатку або знати номер телефону адресата, повідомили 3 грудня у спільному пресрелізі компаній Viber і Mastercard.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Міністр фінансів заявив, що Україна пройшла кризу

На думку міністра фінансів Сергія Марченка, Україна вже пройшла кризовий етап в економіці, що дає підстави очікувати виконання державного бюджету на 2020 рік.

В Україні відкрилися ресторани: нові правила і що потрібно знати

У зв'язку з пом'якшенням карантину в Україні, з 5 червня відновили свою роботу всі заклади громадського харчування, враховуючи і тих, які не мають літніх майданчиків. Однак це стосується не всіх регіонів. Зокрема Міністерство охорони здоров'я (МОЗ) не дозволило ресторанам Києва і тим, які знаходяться у Волинській, Житомирській, Львівській, Рівненській, Чернівецькій, Донецькій і Луганській областях відновити повноцінну роботу.

У McDonald's розповіли, де відкриють нові ресторани в Україні

У червні McDonald's відкрив новий ресторан у Дніпрі й планує до кінця року відкрити ще чотири в Києві та Одесі. Про це The Page повідомив Віталій Стефурак, директор з розвитку McDonald's в Україні, коментуючи наміри компанії запустити ще п'ять ресторанів у країні 2020 року.