Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Вітренко розповів про причини зниження видобування газу «Нафтогазом»

Юрій Вітренко. Фото: УНІАН

Юрій Вітренко. Фото: УНІАН

Причиною падіння видобування газу «Нафтогазом» став брак профільних спеціалістів у керівництві компанії. Саме це було частиною професійного конфлікту між колишнім виконавчим директором «Нафтогазу» Юрієм Вітренком і головою правління Андрієм Коболєвим.

Про це Вітренко розповів в інтерв'ю «Радіо НВ».

На його думку, якби директором з інтегрованого газового бізнесу в компанії був не Андрій Фаворов, а профільний спеціаліст, то проблем з обсягами видобування не було б.

Quote«У «Нафтогазу» були амбітні плани щодо збільшення видобутку газу. Саме цього року «Нафтогаз» уже мав добувати 20 млрд кубів газу... Якби відповідальним за видобування був не пан Фаворов, а дійсно фахівець, то у нас було б збільшення видобутку, а не падіння», — пояснив Вітренко.

Основною причиною падіння видобування стало те, що компанія не видавала ліцензії або дозволи на нові ділянки газу. Крім того, не було реалізовано плани зі зростання видобування на наявних ділянках.

Водночас Вітренко зазначив, що є певні позитивні зрушення. Зокрема, призначення Макса Вітика, який є професійним геологом і стане директором з проєктів розвитку ресурсної бази.

Контекст. У «Нафтогазі» в травні цього року вирішили скоротити посаду виконавчого директора, яку обіймає Юрій Вітренко. Пізніше стало відомо про те, що правління «Нафтогазу» рекомендувало провести реорганізацію та розподіл функцій для підвищення ефективності роботи компанії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини