Олена Зеркаль буде куратором судових процесів «Нафтогазу» з Росією – ЗМІ

Судові процеси «Нафтогазу"з Росією буде курирувати Олена Зеркаль. Фото: «Подробиці»

Судові процеси «Нафтогазу"з Росією буде курирувати Олена Зеркаль. Фото: «Подробиці»

Правління «Нафтогазу України» рекомендувало провести реорганізацію та розподіл функцій для підвищення ефективності роботи компанії. Про це агентству «РБК-Україна» повідомило джерело в компанії.

Передбачається, що в цьому процесі посаду, яку зараз обіймає Юрій Вітренко, буде скорочено.

«Це не означає, що Юрій Юрійович піде з компанії. Існує вірогідність, що буде знайдено інше рішення, тому ми не поспішаємо робити заяви про звільнення», – зазначило джерело.

Telegram Logo

За його словами, функцію, яку виконує Вітренко, буде розділено. Куратором судових процесів з Росією буде Олена Зеркаль спільно з юристами «Нафтогазу». Водночас вона залишається радником голови правління Андрія Коболєва.

Раніше повідомлялося, що «Нафтогаз» визначився зі своїми представниками на усних слуханнях, які відбудуться в листопаді 2020 року в Гаазі, щодо розміру компенсації за експропріацію Росією кримських активів компанії. Позицію «Нафтогазу» представлятимуть директор з юридичних питань Ярослав Теклюк за експертної підтримки радника голови правління «Нафтогазу» Олени Зеркаль.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Виконавчий директор «Нафтогазу» Юрій Вітренко заявив, що його посада потрапляє під скорочення, а його звільняють з компанії.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини