Посаду Вітренка в «Нафтогазі» скоротили

Юрій Вітренко Фото: Facebook/Юрій Вітренко

Юрій Вітренко Фото: Facebook/Юрій Вітренко

У «Нафтогазі» вирішили скоротити посаду виконавчого директора, яку наразі обіймає Юрій Вітренко. Він за два місяці мусить залишити свою посаду.

Як написав Вітренко на своїй сторінці у Facebook, причиною звільнення стало те, що компанія начебто зацікавлена у збереженні корупції та не має на меті захищати інтереси України у відносинах з «Газпромом».

Водночас Вітренко впевнений, що голову «Нафтогазу» Андрія Коболєва не звільнять, адже Кабмін без конкурсу продовжив з ним контракт на чотири роки. Ба більше, Коболєв залишиться на своєму місці, бо він зручний для уряду та співпрацює з ним, вважає Вітренко.

Telegram Logo

Він також переконаний, що прибуток компанії минулого року залежав саме від його команди. А під час підписання контракту з «Газпромом» та стягнення з нього коштів Коболєва було усунуто від переговорів.

Голова «Нафтогазу» взагалі не брав участі у важливих для компанії ініціативах, відзначив Вітренко.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Андрій Фаворов, який обіймав посади директора з інтегрованого газового бізнесу «Нафтогазу» та глави компанії «Укргазвидобування» (входить у групу), пішов з компанії. Главою «Укргазвидобування» тимчасово призначили першого заступника гендиректора компанії Олександра Романюка.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини