Facebook Pixel

Президенти ФРС скидають акції Apple, Alibaba і Tesla через конфлікт інтересів

Президенти ФРС скидають акції і приносять вибачення за «поява» конфлікту інтересів після великих операцій з такими компаніями, як Apple, Alibaba, Tesla, Chevron і Delta.

У одночасних заявах президенти ФРС Далласа і Бостона Роберт Каплан і Ерік Розенгрен висловили жаль з приводу своїх інвестиційних рішень, повідомляє Businessinsider.

«Я прийняв рішення продати ці активи, щоб підкреслити свою прихильність етичним принципам ФРС. Для мене надзвичайно важливо уникати навіть видимості конфлікту інтересів», — сказав Розенгрен в звіті Financial Times.

Telegram Logo

Точно так же Каплан сказав, що хотів «уникнути навіть видимості будь-якого конфлікту інтересів».

Обидва чоловіки заявили, що реінвестують частину грошей в пасивні засоби відстеження індексів або просто тримають кошти, і взяли на себе зобов'язання не торгувати акціями, перебуваючи на своїх позиціях.

«Подібні дії, хоча і не заборонені правилами, демонструють нерозумне судження і дійсно шкодить репутації ФРС. Добре, що [Каплан] і Розенгрен сказали, що вони не будуть торгувати знову, поки вони є президентами. Але збиток установі завдано», — сказав Bloomberg Роберто Перли, колишній економіст ФРС.

Згідно з повідомленнями, вперше опублікованих Wall Street Journal, Каплан тримав пакети акцій технологічних гігантів, таких як Apple і Tesla і енергетичних гігантів, таких як Chevron і Delta.

Розенгрен активно торгував інвестиційними фондами в сфері нерухомості, викликаючи здивування щодо своїх минулих коментарів, які він давав щодо ризиків для ринків нерухомості.

Довідка. Регіональні відділення ФРС технічно не є частиною федерального уряду. Їх можна визначити як самофинансируемого компанії, що належать місцевим банкам, які беруть участь у Федеральному комітеті відкритого ринку (Federal Open Market Committee — FOMC), який визначає грошово-кредитну політику. Однак на практиці уряд має значний вплив на діяльність регіональних відділень ФРС.

Коментарі

Всі новини