Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Біткоїн поки що більше замінює золото, ніж долар – глава ФРС США

Головна будівля ФРС США

Головна будівля ФРС США

Біткоїну бракує ключових елементів, які зробили б його валютою, заявив голова Федеральної резервної системи (ФРС) США Джером Пауелл. Про це повідомило агентство «Інтерфакс». Через те криптовалюта більшою мірою замінює золото, ніж американський долар.

«Криптоактиви є дуже волатильними, а тому не дуже придатними як засіб заощадження. Вони нічим не підкріплені. Це більше схоже на спекуляцію. Фактично це замінник золота, а не долара», — пояснив Пауелл.

Динаміка ціни біткоїна

bezymyannyy.png

Водночас він назвав стейблкоїни (криптовалюти, курс яких прив'язаний до традиційних валют або активів) поліпшенням, як порівняти зі звичайними криптовалютами. Але їхня надійність залежить від того, як вони підтримуються суверенною валютою.

За словами Пауелла, одного разу ФРС може розробити цифровий долар, але не раніше, ніж після ретельного аналізу, а також схвалення з боку американського суспільства та уряду. Він вважає, що було б краще, якби Конгрес США ухвалив закони, які регулюють цифрові валюти, а не ФРС використовувала б для цього свої повноваження.

Пауелл повторив, що ФРС не поспішає з впровадженням таких новаторських технологій. Поки що триває робота з вивчення наслідків використання цифрового долара, і жодного рішення не очікується, підкреслив він. «Оскільки ми є основною резервною валютою світу, нам не варто поспішати із цим проєктом, ми не маємо першими виходити на ринок», — вважає він.

Додатково. Morgan Stanley першим із глобальних фінансових гігантів запропонував заможним клієнтам доступ до біткоїн-фондів, що дає змогу зберігати біткоїни.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини