Посол Великобританії пояснила ситуацію з платежами британських кораблів в портах Криму

Мелінда Сіммонс, посол Великобританії в Україні. Фото: УНІАН

Мелінда Сіммонс, посол Великобританії в Україні. Фото: УНІАН

Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії продовжує визнавати територіальну цілісність України.

«Великобританія прихильна територіальної цілісності України і підтримці санкцій щодо Росії за незаконну анексію Криму. Повідомлення про пом'якшення санкцій щодо Криму не відповідають дійсності», — повідомила Мелінда Сіммонс, посол Великобританії в Україні.

За її словами, Генеральна Ліцензія, видана Казначейством Її Величності для морських портів Криму, відображає відступ ліцензійних вимог в статті 6a Постанови Ради ЄС №269/2014 року, як по цілі, так і за обсягом. Тому зберігає такий же вплив на політику.

Telegram Logo

Інформація та інструкції по Генеральним ліцензіями доступні на сторінці OFSI http://gov.uk

Нагадаємо, що британські торгові судна з 1 січня 2021 року отримали дозвіл на передачу транзитних платежів за прохід через Керченську протоку і плату за користування кримськими портами.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Відповідно до змін тепер британським судам дозволяється платити за портові послуги Державного унітарного підприємства «Кримські морські порти».

Це стосується Керченської рибного порту, Ялтинського і Євпаторійського торгових портів. Також знімається заборона на оплату послуг філії підприємства «Держгідрографії» і портових терміналів «Кримських морських портів».

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини