Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Євросоюз і Велика Британія дійшли компромісу щодо відносин після Brexit

Прем'єр Борис Джонсон повідомляє про досягнення домовленості з ЄС. Фото: скріншот

Прем'єр Борис Джонсон повідомляє про досягнення домовленості з ЄС. Фото: скріншот

Сторони встигли досягти угоди про партнерство після Brexit до кінця перехідного періоду, який закінчується 31 грудня.

«Угода досягнута. Це дозволить уникнути переривання ключових зв'язків. Вона дозволить забезпечити справедливий доступ до спільного ринку і збалансовані умови для рибальства», — сказала глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен.

Вона додала, що Британія залишається для ЄС партнером, якому можна довіритися: «Ми залишаємося союзниками. Ми поділяємо однакові інтереси».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Сторони домовилися зберегти безвізовий режим, а також вирішили не вводити квоти та тарифи в торговельній сфері. Лондон не погодився на вироблення спільних з Євросоюзом позицій з зовнішної політики та оборони, але підтримав синхронізацію санкційних режимів.

Британська рибна промисловість розчарована тим, що торговельна угода, яку укладено з Європейським союзом, не обмежує доступ країн ЄС до британських вод, сказав представник галузі.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Угоду повинні ратифікувати парламент Британії й Європарламент.

Додатково. Індекс S&P 500 позначив підвищенням закриття скороченої торгової сесії в четвер, 24 грудня. Інвестори попрямували на довгі різдвяні вихідні з надією, що неминуча угода про стимулювання економіки США, угода по Brexit і триваюче поширення вакцин від коронавірусу означають більш яскраві дні в наступному році.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини