Facebook Pixel

Посіви озимих збільшаться на 10% на тлі рекордно високих цін на зернові — Мінагропром

Міністерство агрополітики України прогнозує, що посіви пшениці озимої під урожай 2022 року можуть збільшитися до 6,6 млн гектарів або на 10% більше, ніж торік, на тлі рекордно високих цін на зернові.

Згідно з офіційними даними, на 29 жовтня 2021 року сівба озимої пшениці в Україні проведена на 5,6 млн гектарах, повідомляє Refinitiv Agriculture.

Тепла погода та відсутність опадів у Чорноморському регіоні продовжать знижувати запаси вологи в ґрунті. Такі умови сприятимуть просуванню озимої сівби в Україні та Росії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Тому Міністерство агрополітики України прогнозує зростання посівів озимої пшениці під урожай 2022 року на 10%, до 6,6 млн гектарів.

На 28 жовтня 2021 року озимі культури в Росії посіяні на площі 17,8 млн гектарів, проти 18,8 млн гектарів на аналогічну дату минулого року. У 2020 році посіви озимих культур досягли рекордного показника 19,3 мільйона гектарів. За оцінкою Мінсільгоспу РФ, у 2021 році сівбу озимих передбачається провести на 19,5 мільйона гектарах.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Синоптики повідомляють, що над Чорноморським регіоном та південним заходом Росії переважатиме область високого тиску. Така погода забезпечить період без опадів до кінця першого тижня листопада.

В Україні, Центральному, Приволзькому та Південному округах Росії очікується значний дефіцит опадів від 10 до 20 мм. Лише в Краснодарі та на Північному Кавказі нещодавні помірні опади забезпечили рекордні за останні 5 років запаси вологи. Температурні показники наступного тижня можуть перевищити норму на 5 — 8°C.

Коментарі

Всі новини