Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Масова міграція через мобілізацію: росіяни кинулися шукати роботу в Польщі

Громадяни рф почали активно шукати вакансії в Польщі. З 21 вересня попит на низькокваліфіковану роботу на території Польщі з-поміж росіян збільшився на 600%, йдеться в дослідженні міжнародного агентства з працевлаштування Gremi Personal.

Якщо в середньому рекрутери зазвичай отримували до 30 запитів на роботу з рф на місяць, то з 21 вересня ця позначка сягнула 130. Аналітики допускають, що такий сплеск стався після оголошення мобілізації на росії. У такий спосіб російські чоловіки сподіваються уникнути призову до лав армії рф.

Quote«Чому вони обирають Польщу? Насамперед через можливість швидкого перетину кордону та легалізації перебування. Крім того, більшість польських роботодавців гарантують легальне працевлаштування, офіційну заробітну плату та соціальний пакет», — розповіла директорка департаменту рекрутації Gremi Personal Анна Джоболда.

Утім, вона додала, що росіян у Польщі не чекають. З-поміж причин — відсутність візових процедур, нові санкційні візові обмеження та солідарність з Україною.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

В агентстві наголосили, що з моменту повномасштабного вторгнення рф в Україну це вже друга хвиля міграції росіян. Під час першої люди тікали насамперед від наслідків санкцій, які були впроваджені проти рф. Тоді вони обирали для переїзду переважно Вірменію, Туреччину, Грузію та Ізраїль.

Quote«А тепер влаштуватися в Польщі намагаються чоловіки, які бояться масового призову, але тут їх не чекають», — йдеться в дослідженні Gremi Personal.

Контекст. Нагадаємо: 21 вересня Путін оголосив на росії часткову мобілізацію. Після цього рф охопили масові протести, у соціальних мережах почали ширитися негативні відгуки про російську владу та заклики до повалення режиму.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини