Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Польща готується до війни: країна сформує дві загальновійськові дивізії

Фото: pixabay.com

Фото: pixabay.com

Польща готується до війни

Міністерство оборони Польщі вирішило сформувати дві нові загальновійськові дивізії, які дислокуватимуться вздовж річки Вісла в центральному регіоні країни.

Про це повідомило Міноборони Польщі у Twitter.

На таке рішення польського уряду вплинула війна росії з Україною. У Варшаві вважають, що польська армія має бути в змозі самостійно захищати країну з першого дня потенційної війни.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Можу сказати, що ми сформуємо дві додаткові загальновійськові дивізії, розташовані вздовж річки Вісла в центральній частині Польщі. Зрештою Військо Польське матиме 6 тактичних з'єднань із відповідними компонентами забезпечення та бойової безпеки», – заявив міністр оборони Польщі Маріуш Блащак.

Він додав, що польська група озброєнь і компанія Hyundai Rotem (Південна Корея) підписали меморандум про спільне розроблення та виробництво танків, а також колісних броньованих машин.

За словами Блащака, польська армія має швидко придбати корейську військову техніку. Він також додав, що його переговори в Південній Кореї стосувалися закупівлі корейських бойових танків К2, їхнього виробництва та спільного розроблення в Польщі.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Нагадаємо: Польща будує стіну на кордоні з Білоруссю. На «Розумну загорожу» з камерами нічного та денного бачення країна планує виділити $400 млн.

Коментарі

Всі новини