Facebook Pixel

Співробітникам МВС усіх категорій підвищать зарплату: коли й на скільки

Поліцейські, рятувальники, нацгвардійці, прикордонники та працівники міграційної служби отримуватимуть більше — Монастирський. Фото: Нацполіція

Поліцейські, рятувальники, нацгвардійці, прикордонники та працівники міграційної служби отримуватимуть більше — Монастирський. Фото: Нацполіція

Міністерство внутрішніх справ анонсувало підвищення зарплати всім своїм співробітникам. Як повідомив очільник МВС Денис Монастирський, більше грошей уже з наступного місяця отримуватимуть працівники Нацполіції, Нацгвардії, Держприкордонслужби, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Державної міграційної служби.

Quote«З огляду на те що в бюджетах на останні два роки не було закладено кошти на підвищення грошового забезпечення, а доплати відбувалися точково, коштом так званого ковідного фонду, у Законі про держбюджет на 2022 рік на це передбачено додаткові 2,8 млрд грн. Лише на зарплати Нацполіції додатково виділено 1 млрд грн», — зазначив міністр.

Він додав, що перше підвищення зарплати працівникам системи МВС усіх категорій відбудеться 1 лютого. Оплата їхньої праці зросте на 10%.

Кошти на це, за словами Монастирського, візьмуть із грошей, отриманих завдяки боротьбі з нелегальним продажем підакцизних товарів (спецоперація «Акциз»). З моменту її старту – з 1 листопада 2021 року – держава вже отримала 2,3 млрд грн додаткових надходжень.

Telegram Logo
Quote«Також хочу зазначити, що вже з лютого буде відновлено право поліцейських і рятувальників на пільговий фінансовий лізинг на житло. Співробітники МВС матимуть гідну винагороду за свою результативну роботу. Далі буде», — підсумував Денис Монастирський.

Контекст. Останні кілька тижнів у мережі поширюється інформація про невдоволення поліцейських розміром заробітної плати. У середині грудня стало відомо про перший в історії страйк співробітників патрульної поліції. 31 грудня нардепка від «Слуги народу» Юлія Яцик повідомила про звільнення майже всього особового складу (95%) відділення поліції в місті Токмаку (Запорізька область). Причинами цього, за її словами, стали: маленька зарплата; тиск із боку керівництва щодо показників розкриття злочинів; викривлення фактів роботи співробітників поліції публічними особами, що призводить до зниження довіри населення до поліції тощо.

Коментарі

Всі новини