Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Російські війська взяли паузу, позиційні бої йдуть за всім периметром держкордону — Подоляк

Подоляк: Російські війська взяли паузу Фото: facebook/MinistryofDefence.UA

Подоляк: Російські війська взяли паузу Фото: facebook/MinistryofDefence.UA

Російські війська, що атакували Україну, узяли оперативну паузу й перегрупували сили, але позиційні бої тривають практично по всій країні поблизу кордону з Російською Федерацією та Білоруссю.

Основні бої точаться на південному напрямку, заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк на брифінгу в ОП.

«Під ударом перебувають Генічеськ, Скадовськ, Нова Каховка. Дуже багато фото- та відеофіксації руйнувань, які завдають російські Збройні сили вже навіть цивільній інфраструктурі», — сказав Михайло Подоляк.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Запеклі бої тривають на Донецькому та Луганському напрямках. ЗСУ активно пручаються й завдають шкоди живій силі противника вдалими контратаками.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Радник керівника Офісу глави держави наголосив, що Україна контролює логістичні ланцюжки постачання харчових продуктів та інфраструктуру, що забезпечує повсякденне життя людей. Є ситуативні перебої зі стільниковим і мобільним зв'язком, інтернетом. Але все це під контролем, швидко ремонтується.

На півдні та сході України російські Збройні сили завдають ударів і по цивільних об'єктах. «У Вугледарі під обстріл реактивними залповими системами вогню потрапила лікарня. Також «Градами» атакують мікрорайони Маріуполя», – наголосив радник керівника Офісу президента.

Є також оперативні дані про те, що кілька ДРГ Російської Федерації хотіли вчинити терористичний акт на Чорнобильській АЕС, спричинивши потужну екологічну катастрофу.

«Це суттєво змінює картину того, що відбувається в Україні. Зрозуміло, що РФ не просто хоче скинути уряд чи замінити його на маріонеткових виконавців – вона хоче спричинити максимальні руйнування в Україні. Навіть екологічного характеру», – наголосив радник керівника Офісу глави держави.

За його словами, зараз іде формування «своєрідної» коаліції для ефективної протидії російській агресії.

Також він звернув увагу на те, що напад Росії на Україну активно засуджують російські громадяни. Росіяни вже починають розуміти, що це не точкові військові операції, як це було на Донбасі, а велика повномасштабна війна, що спричинить велику кількість жертв.

Коментарі

Всі новини