Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Армія дає відсіч, банки продовжують роботу, магазини забезпечені продуктами — брифінг ОП

Війна РФ в Україні: що відбувається нині в країні. Фото: Facebook / Сухопутні війська ЗСУ

Війна РФ в Україні: що відбувається нині в країні. Фото: Facebook / Сухопутні війська ЗСУ

Радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк дав брифінг щодо поточної безпекової ситуації в Україні.

Він заявив, що українська армія дає активну відсіч російським силам і вона буде тільки наростати. За його словами, Росія оголосила війну без жодних причин.

Подоляк повідомив, що російська армія розпочала атаку з бомбардувань низки міст (Київ, Харків, Одеса, Миколаїв, Чернігів, Хмельницький, Івано-Франківськ), в першу чергу їх воєнної інфраструктури.

Радник президента наголосив, що банківська система працюватиме і надалі. Однак він оголосив про введення лімітів для підтримання її стабільності. В ОП заявили, що проблем із продовольством в Україні не буде.

«Жодних панічних настроїв немає щодо продуктів і продуктового сервісу», — заявив Подоляк.

Представник президента Сергій Никифоров зазначив, що «військ РФ недостатньо для окупації України» та додав, що «ворог розраховує на паніку».

Додатково. Мережа супермаркетів «АТБ» заявила, що всі магазини забезпечені товарами всіх категорій у повному обсязі.

Quote«АТБ» працює в максимально посиленому та мобілізованому режимі. Магазини торговельної мережі «АТБ» забезпечені товарами. Компанія має достатню кількість товарних залишків для задоволення споживчого попиту в разі його збільшення. Логістична та транспортна інфраструктура компанії перебуває під особовим контролем. Керівництвом компанії розроблені відповідні плани дій у разі загострення ситуації, в першу чергу в районах прямого озброєного зіткнення. Працює створений оперативний штаб, проводиться погодинний моніторинг подій. Введені додаткові посилені заходи безпеки щодо можливої необхідної евакуації співробітників компанії», — ідеться в повідомленні компанії.

Контекст. Сьогодні, 24 лютого о 4 ранку, президент РФ Володимир Путін оголосив про старт воєнної операції проти України. Причиною послужило звернення ватажків так званих ЛДНР Дениса Пушиліна та Леоніда Пасічника, у яких вони просили його захистити самопроголошені республіки від «воєнної агресії» з боку української держави.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини