Facebook Pixel

Платформа «Аврора» допомагає постраждалим від насильства, пов’язаного з війною

В Україні є онлайн-платформа «Аврора», яка дозволяє безпечно, безкоштовно та анонімно отримати допомогу постраждалим від насильства, пов’язаного з війною.


Головне завдання платформи — надати спеціалізовану професійну психотерапевтичну підтримку постраждалим. Для цього на «Аврорі» працюють фахівці та фахівчині, які мають досвід роботи з травмами. Зокрема, вони застосовують EMDR-терапію, що є високоефективним інструментом роботи з травматичними випадками, повідомила SoftServe у пресрелізі.


Платформу реалізували UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення як екстрене реагування на повномасштабне вторгнення, за сприяння Офісу віцепрем'єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та урядової уповноваженої з питань гендерної політики, та за підтримки Уряду Великої Британії.


Сайт розробили волонтери компанії SoftServe в межах корпоративної pro bono програми OpenTech.

Аби отримати допомогу, необхідно:

  • зареєструватися на платформі;
  • обрати спеціаліста(ку);
  • пройти до 15 безкоштовних сесій з психотерапевтом(кою), чи отримати консультації інших фахівців(чинь).


Команда надає послуги конфіденційно та анонімно, тож постраждалі не мають повідомляти особисту інформацію.


Постраждалих консультують за телефоном або онлайн у зручний для людини час — тому допомогу можна отримати навіть на тимчасово окупованих територіях України та за кордоном. На платформі працює кейс-менеджерка (фахівчиня з управління випадком), яка забезпечує тривалий супровід постраждалої особи, допомагає визначитись з потрібними послугами та забезпечує керування випадком для уникнення повторної травматизації та посилення ефективності наданої допомоги.


Також на платформі можна скористатися медичними та юридичними послугами з приводу нагальних питань щодо здоров’я та захисту прав. Тут працюють психіатриня та гінекологиня, які можуть зробити огляд та призначити відповідне лікування, а також юрист та адвокатка, які надають юридичний супровід та консультації.


Наразі вже понад 175 людей скористалися послугами платформи. Дізнатися більше про наявні послуги можна на сайті.


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉