Ми не дозволимо підвищувати тарифи на воду в Києві — Кличко

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що не дозволить підвищувати тарифи на водопостачання та водовідведення у столиці на 2021 рік. За його словами, у ситуації, коли Україна бореться з пандемією COVID-19 і в країні діють обмеження, підвищувати тарифи на воду — неприпустимо, оскільки послуга є життєво необхідною.

Про це Кличко заявив під час своєї пресконференції.

Telegram Logo

«Ми розуміємо, що на формування ціни на послуги впливають об'єктивні витрати, а саме ціна електроенергії, зарплата персоналу та інше. Але ми повинні врахувати і платоспроможність людей, яка значно знизилася через карантин. Тому міська влада не дозволить підвищувати тарифи на холодну воду та водовідведення».

Віталій Кличко

Віталій Кличко

Мер Києва

Кличко також повідомив, що кияни демонструють високу платіжну дисципліну. На сьогодні рівень оплати за холодну воду перевищує 90%.

Контекст. Нещодавно стало відомо, що в Києві можуть підвищити тарифи на водопостачання та водовідведення на 2021 рік. Зокрема, з наступного року хочуть встановити тариф на рівні 27,35 грн (з них ПДВ 4,56 грн) за один кубічний метр (за водопостачання споживачі платитимуть понад 14,7 грн, а за водовідведення — 12,6 грн).

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини