Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

СБУ викрила мільйонні розкрадання під час будівництва школи олімпійського резерву на Черкащині

Підрядник привласнив майже 2 млн грн на будівництві спортшколи на Черкащині. Фото: ssu.gov.ua

Підрядник привласнив майже 2 млн грн на будівництві спортшколи на Черкащині. Фото: ssu.gov.ua

Служба безпеки України викрила схему розкрадання держкоштів під час реконструкції дитячої спортивної школи олімпійського резерву на Черкащині. За висновками експертизи, проєкт було фактично змарновано, оскільки після «реконструкції» будівля стала небезпечною для експлуатації. Про це повідомляється на сайті відомства.

Одна з місцевих будівельних компаній 2017 року виграла тендер на проведення робіт із реконструкції дитячої спортивної школи олімпійського резерву та уклала з одним із департаментів Черкаської ОДА договір на загальну суму понад 56 млн грн. Відповідно до угоди об’єкт мав бути введений в експлуатацію у 2019 році.

Під час реконструкції підрядник не дотримувався встановлених законодавством і проєктом будівельних і технічних стандартів. Натомість вносив у звітну документацію недостовірні відомості про вартість і якість матеріалів й обсяги виконаних робіт. У такий спосіб йому вдалося привласнити майже 2 млн грн. Компанія всіляко затягувала здачу об’єкта, маючи на меті «освоїти» якомога більше коштів. Загалом компанії вже вдалося неефективно використати 39 млн грн державних коштів із загальної вартості проєкту.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Експертизи підтвердили, що через недотримання підрядником вимог і належних стандартів споруда після такої «реконструкції» є небезпечною для експлуатації та потребує демонтажу або мільйонних інвестицій для її відновлення.

Наразі керівнику будівельної компанії повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 364-1 (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) Кримінального кодексу України.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини